side-area-logo

خدمات استودیو پسته

لوازم تخصصی و خاص
کیفیت و نگاه متفاوت
لوازم مورد نیاز جهت عکاسی در سنین مختلف متفاوت است که شامل لباس، اسباب بازی و سایر متعلقات (accessories) می باشد، برای عكاسی نوزاد غالبا نیاز به لباس خاصی نیست ، چون عموما عکسهای نوزاد بصورت برهنه و یا با پوشش کم انجام میگیرد که پسته خود سعی در تامین و به کارگیری لوازم پوششی و زیر اندازهای مختلف جهت جلوه دادن به عکسهای نوزاد شما را داشته است. برای عکاسی سنین بالاتر، سلیقه شما به عنوان والدین کودک بسیار تعیین کننده است هرچه در این موضوع بیشتر دقت نمایید نتیجه تصاویر و عکسها دلچسب تر خواهد بود، لازم است به این نکته دقت نمایید که تعدد رنگ در ست کردن یک دست لباس موجب شلوغی عکس خواهد شد.
کادر مجرب و تجهيزات حرفه ای
عکاسی در فضای داخل آتلیه (استوديو پسته) هزینه ورودی و هزینه رزرو وقت وجود ندارد ولي در صورتي كه تمايل به خدمات عکاسی در خارج از فضای آتلیه بطور مثال عکاسی در منزل شما، فضای سبز و ساير محافل را داشته باشيد هزينه ورودي آتليه پسته در زير ارائه شده است . لازم به ذكر است کلیه عکس های گرفته شده در استودیو عكس پسته با مجهزترین تجهیزات نورپردازی اروپایی توسط عکاسان جوان و باتجربه خانم گرفته شده و باتجهیزات مدرن و كادري خوش سليقه، ادیت و روتوش می گردند.
خدمات دوران بارداری
تخصصی و خاص
مادر شدن و بارداری، در عصر جدید با توجه به وجود بچه های كم در خانواده های ایرانی، از زیباترین و مهمترین اتفاقات زندگی است. پس تیم عكاسی بارداری در استودیو پسته، پیشنهاد می كند تقریبا از ماه چهار و پنج بارداری به فكر ثبت تغییرات خود از این دوران زیبا باشیدو تیم ما از همان زمان تا آخرین لحظات در كنار شما خواهد بود. یكی از خدمات خاص پسته، حضور در منزل شما در ماههای آخر می باشد كه سبب ثبت خاطراتی به خصوص با حسی بسیار طبیعی خواهد شد. داشتن Accessories تخصصی و مناسب از قبیل حریرها و لباسهای خاص برای عکاسی در این دوران از نقاط قوت مجموعه و تیم عکاسی بارداری استودیو پسته می باشد.
Image module
All for Joomla All for Webmasters